Volkan Group’tan örnek davranış

Volkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker ve Hacı Seyit Çeker, işçilerine mesaj göndererek, “İçinde bulunduğumuz bu zor şartlarda tüm çalışanlarımızın şunu çok iyi bilmesini isteriz. İşinizin teminatı Volkan Group’tur" mesajını verdiler.”

Volkan Group’tan örnek davranış
Telgraf Haber Merkezi
24 Mart 2020 / 23:26

Gaziantep'in ekonomisine önemli katkı sağlayan Volkan Gruptan işçilere güvence verildi. Volkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker ve Hacı Seyit Çeker, "Her çalışanımız Volkan Group için çok değerlidir. Hiçbir arkadaşımız bu süreçte bizden ayrılmayacak. İşsiz kalmayacaktır. Bu süreçte haklarını zamanında almaya devam edecektir” dedi.

Corona virüsü sebebiyle büyük şirketler üretimi durdursa da evden çalışmaya geçse de bir süre daha alınan önlemlerle birlikte krizin etkilerine dayanabilecek gibi gözüküyor. Bu kapsamsa Gaziantep’te faaliyet gösteren Volkan Group, her zaman işçilerinin yanında olacaklarının mesajını verdiler.

Bir mesaj yayımlayan Volkan Group, şu ifadelere verdi: “ Ocak ayından bu yana tüm dünyayı etkisi altına alan ve hızla yayılan koranavirüs ile ilgili ülkemizde ciddi mücadeleler verilmekte. İçinde bulunduğumuz bu zor şartlarda tüm çalışanlarımızın şunu çok bilmesini isteriz. İşinizin teminatı Volkan Group’tur. Her çalışanımız Volkan Group için çok değerlidir. Hiçbir arkadaşımız bu süreçte bizden ayrılmayacak. İşsiz kalmayacaktır. Bu süreçte haklarını zamanında almaya devam edecektir. Sizlerden beklentimiz ise devletimizin yaptığı açıklamalara evinizde, işyerinizde harfiyen uyarak, hijyen kurallarını sonuna kadar yapmanız olacaktır. Temennimiz bu süreci tüm dünyada minimum zarar ile atlatmaktır. Motivasyonunuzu asla düşürmeyin. Sağlık kurallarına uyum sağlayın. Sevdiklerinizi ve kendinizi koruyun. 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz