Yeniden Refah Partisi Gaziantep’te teşkilatlanıyor

Yeniden Refah Partisi Gaziantep’te teşkilatlanıyor
Telgraf Haber Merkezi
20 Ağustos 2019 / 22:52

Fatih Erbakan’ın kurucusu olduğu Yeniden Refah Partisi Gaziantep’te teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Partinin Gaziantep Kadın Kolları Başkanı Feride Beyaz, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Feride Beyaz beraberinde Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaretinde, partinin şu anda Şahinbey, Şehitkamil, Nizip ve Nurdağı ilçelerinde teşkilatlanma çalışmasını tamamlandığını, 8 Eylül’de ise il kongresinin yapılacağını açıkladı.

Genel Merkez tarafından İl Başkanlığına atanan Abdulkadir Beyaz’ın 1.olağan kongrede bu göreve aday olacağını ve seçime büyük ihtimalle tek liste ile girileceğini kaydeden Feride Beyaz, yakın zamanda Yavuzeli ve Araban ilçelerinde teşkilatların oluşacağını, diğer illerde ise görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Yeniden Refah Partisi’nin kısa, orta ve uzun vadedeki hedeflerinden bahseden Beyaz, muhalefetteki boşluğun kendileri tarafından doldurulacağını, daha sonraki hedeflerinin ise iktidara gelerek, ülkeyi hak ettiği şekilde, layıkıyla yönetmek olduğunu ifade etti.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz