Gaziantep'te muhteşem düğün

SANKO Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Yusuf Ziya Yıldırım’ın kızı Nisa Nur ile MESPA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Polat’ın oğlu Burak, dünya evine girdi.

Gaziantep'te muhteşem düğün
Telgraf Haber Merkezi
27 Haziran 2022 / 12:35

Anadolu Sağlık İşletmeleri Derneği (ASİD) Genel Başkanı ve SANKO Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Yusuf Ziya Yıldırım’ın kızı Nisa Nur ile MESPA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Polat’ın oğlu Burak, dünya evine girdi.

Genç çiftin nikahını gelin Nisa Nur’un teyzesi Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı. Derya Uluğ’un sahne aldığı düğün ve nikah, iş ve siyaset dünyasının ünlü isimlerini de buluşturdu.

ASİD Genel Başkanı ve SANKO Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Yusuf Ziya Yıldırım ve eczacı Serpil Yıldırım çiftinin kızı Avukat Nisa Nur Yıldırım ile MESPA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Polat ve Nurten Polat çiftinin oğlu MESPA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Polat, muhteşem bir düğün ve nikahla dünya evine girdi. Nisanur- Burak çiftinin mutlu gününde çok sayıda siyasetçi ve iş adamı ve buluştu. Yeni çiftin nikahını gelin Nisa Nur Yıldırım'ın teyzesi olan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı. Genç çiftin nikah şahitliklerini ise Gaziantep Valisi Davut Gül, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, OSB Başkanı Cengiz Şimşek, Fatma Şahin'in eşi İzzet Şahin yaptılar.

Gaziantep Valisi Davut Gül nikah cüzdanını Nisa Nur’a takdim ederek ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah ve düğün törenine Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç, STK Başkanları, siyasetin renkli yüzleri, İş dünyasının tanıdık simaları ve sağlık sektörünün önde gelen temsilcilerinin yanı sıra Polat ve Yıldırım ailelerinin eş dost ve akrabaları katıldı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz