Yılın stadına aday

Bu yıl 8’ncisi gerçekleştirilen ‘Yılın Stadı’ yarışmasında heyecan başladı. Türkiye’den Gaziantepspor, Malatyaspor, Samsun 1 Mayıs ve Sakaryaspor Stadyumları bu büyük yarışmada aday olarak gösterildi.  

Yılın stadına aday
Sedat Torun
15 Şubat 2018 / 00:07

Stadiumdb.com tarafından bu yıl 8'ncisi düzenlenen 'Yılın Stadı' yarışmasında Türkiye'den 4 stadyum yer alıyor. Samsunspor 19 Mayıs Stadı ile birlikte Gaziantepspor, Malatyaspor ve Sakaryaspor Stadyumları'nın yer aldığı büyük yarış için oylar kullanılmaya başlandı. 2017 yılında hizmete giren 27 stadyumun yarıştığı ve Stadiumdb.com tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen yarışmada Türkiye'den 4 stadyum yer alıyor. Geçen yıl Beşiktaş Vodafone Park, yılın stadyumunu kazanan ilk Türk Stadyumu olmuştu.

OYLAR KULLANILIYOR

‘Stadium of the Year 2017' adıyla düzenlenen ve büyük bir ilgi gören yarışmada Türkiye'den; Samsun, Gaziantep, Malatya ve Sakarya Stadyumlarının yanı sıra ABD’den 3, Gabon, Rusya ve Polonya’dan 2’şer, Malavi, Ekvator, Paraguay, Meksika, Arjantin, İran, Norveç, Japonya, Türkmenistan, İtalya, Romanya, Hindistan, Fransa ve İspanya’dan da birer stadyum yarışacak.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz