Yılmaz’dan açık davet

CHP Şehitkamil İlçe Başkanı Umut Yılmaz, TÜİK tarafından açıklanan ekonomik verileri reel sektörde test etmek üzere esnaf gezileri düzenliyor.

Yılmaz’dan açık davet
Hasan Akpınar
12 Mart 2018 / 19:30

Yılmaz yarın ve Cuma günü yapacağı esnaf gezilerine Ak Partili milletvekilleri ve yöneticileri de davet etti. Yılmaz, Ak partililere gönderdiği davette “ Ekonominin büyüyüp büyümediğini yerinde görmek,esnafın sorunlarını birlikte yerinde tespit etmek için davetimizi kabul etmenizi rica ederim” dedi.

CHP Şehitkamil İlçe Başkanı Umut Yılmaz, Türkiye'nin %11,1 büyüdüğünün açıklanması üzerine esnaf gezilerine hız verdiklerini belirterek , “Esnafın sıkıntılarını yerinde görmek üzere Çarşamba Kayaönü Mahallesi, Cuma günü Pir Sultan Mahallesi’nde esnaf gezisi düzenleyeceğiz. AKP Gaziantep milletvekillerini ,İl başkanını ve Şehitkamil ilçe başkanını esnaf gezilerini beraber yapmak üzere davet ettim” dedi.

Yılmaz’ın davet yazısı şöyle;;

“ Sn.İl Başkanım ,Sn.İlçe Başkanım değerli Millet Vekillerim; Bundan yaklaşık 4 ay önce CHP Ş.Kamil İlçe Başkanlığı görevine ben ve yönetimim ön seçimle geldik.İki ay önce Türkiye'nin %11,1 büyüdüğünün açıklanması üzerine geçen ay Karşıyaka Mahallesi Korutürk Caddesinde esnaf gezisi düzenledik.O gün yaklaşık 60 esnafı iş yerinde ziyaret ettik.Ziyaret ettiğimiz esnafların sadece ikisinin dükkanında müşteri gördük.Bizler bu güne kadar ve yapmış olduğumuz esnaf gezilerinde büyüyene rastlamadık.Her esnafın durumu kötü diyemeyiz; ama esnafın büyük bir kısmı büyümenin aksine küçülmüş durumdadır. Sn.iktidar yetkilileri;

Bizler ülke kötüye gitsin, biz de bunu siyasi propaganda yapalım derdinde olan insanlar değiliz.Bu ülke hepimizin. Bütün arzumuz ülkenin daha iyiye gitmesidir.Türkiye'nin içinden geçtiği zor durumu aşacağına inancımız tamdır.Hepimiz tedirginiz ama bu ülkede umutlarda beslemek istiyoruz.Çünkü geleceğimiz bu ülkede ve bu ülke hepimizin.

Esnafın sıkıntılarını yerinde görmek üzere 04/03/2018 Çarşamba Kayaönü Mahallesi,16/03/2018 Cuma günü Pir Sultan Mahallesinde esnaf gezisi düzenleyeceğiz.Sn.Ak Parti yetkilileri; 

Ekonominin büyüyüp büyümediğini yerinde görmek,esnafın sorunlarını BİRLİKTE yerinde tespit etmek, onların sorunlarını onları dinleyerek BİRLİKTE çözüm bulmak adına yukarıda belirttiğimiz günlerde saat 14.00-18.00 arası düzenleyeceğimiz esnaf gezilerini sizlerle birlikte gerçekleştirmek istiyoruz.Bu nedenle davetimizi kabul etmenizi ve tarafımıza bilgi vermenizi saygılarımla rica ederim.”

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz