YKS'nin en güzel hareketi

Gaziantep’te 2 gün boyunca yapılan sınavlar sonrasında bir grup gönüllü genç ÖSYM'nin sınavda dağıttığı kalemleri geri dönüşüm çalışması kapsamında topladı. Toplanan kalemler köy okulları öğrencilerine gönderilecek.

YKS'nin en güzel hareketi
Okan Çelik
28 Haziran 2020 / 14:57

Gaziantep’te yapılan YKS ve AYT sınavı sonrasında bir grup gönüllü genç ÖSYM'nin sınavda dağıttığı kalemleri geri dönüşüm çalışması kapsamında topladı. Toplanan kalemler köy okulları öğrencilerine gönderilecek.

Gaziantep Gençlik Merkezi de ,duyarlı davranışı ile alkışı hak etti. Gaziantep Gençlik Merkezi Müdürü Veysel Güngör, sosyal medya hesabından "Topladığınız bu kalemler köy okulu öğrencilerine gidecek olup onların yüzündeki tebessümü ve mutluğu hisseder gibi oldum.  Teşekürler Gaziantep” paylaşımında bulundu.

Gaziantep Gençlik Merkezi gönüllüleri iki gün boyunca kalem toplamaya devam ederken “Ulaşacağımız her çocuk yarına bir filiz, bu filizler ise ülkemizin güzel ağaçlarına dönüşecek.  Sınavdan çıkan gençlerimizin umutlarını, köylerdeki kardeşleriyle paylaşmak adına düzenlediğimiz kalem toplama organizasyonu bugün de devam etti.”

 

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz