Yönetim affetmedi

Gaziantep Futbol Kulübü yönetimi, alacaklarını alamadığı gerekçesi ile kulübü şikayet eden Doğan Erdoğan’ı affetmedi. Doğan’la bir araya gelen yönetim yollarını ayırdı.

Yönetim affetmedi
Telgraf Spor Servisi
25 Haziran 2022 / 08:55

Gaziantep Futbol Kulübü yönetimi, alacaklarını alamadığı gerekçesi ile kulübü şikayet eden Doğan Erdoğan’ı affetmedi. Doğan’la bir araya gelen yönetim  yollarını ayırdı.

Gaziantep Futbol Kulübü, Doğan Erdoğan’la yollarını ayırdığını açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada, ‘Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularından Doğan Erdoğan ile olan sözleşmemiz karşılıklı olarak anlaşılarak feshedilmiştir. Doğan Erdoğan'a kulübümüze yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerinin bundan sonraki aşamalarında sonsuz başarılar dileriz’ denildi. Doğan Erdoğan bir süre önce, alacaklarının verilmediği gerekçesi ile şikayetçi olmuştu. Gaziantep FK yönetimi önce Doğan’a parasını ödedi, sonra da yollarını ayırdı. Önceki akşam futbolcu ile bir araya gelen yönetim karşılıklı olarak sözleşmeyi fesh ettiklerini açıkladılar. Teknik direktör Erol Bulut’un da Doğan’ın kalması yönünde bir talebi olmadığı belirtildi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz