Zeugma olsun

Türk Hava Yolları filosuna yeni kattığı Boeing 787-9 Dreamliner için isim arıyor.

Zeugma olsun
Hasan Akpınar
26 Haziran 2019 / 08:13

Türk Hava Yolları filosuna yeni kattığı  Boeing 787-9 Dreamliner için isim arıyor.

İsim kurumun Twitter adresinde anketle belirleniyor. Adaylar ise Zeugma ,  Perge, Assos ve Göbeklitepe. 2 gün sürecek olan ankette yüzde 55 ile Göbeklitepe önde gidiyor.Zeugma ise yüzde 20 ile ikinci sırada.

THY,  “Yeni uçağımızın adı ne olsun? Sizlere #RüyaGibi bir uçuş deneyimi yaşatacak olan filomuzun yeni üyesi Dreamliner’ın ismine birlikte karar verelim” mesajı ile yeni uçağına isim arıyor” ankete katılmak için kurumun @TK_TRrumuzlu twitter hesabında oy kullanmak gerekiyor

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, filoya kattıkları Boeing 787-9 Dreamliner'ın kabin içi görüntülerini Twitter'dan paylaştı. Bilal Ekşi "B787-9 Dreamliner, 1-2-1 konfigürasyonda, koridor erişimi olan konfor eviniz business koltuklar. Uzun yolculuklar için konforu artıran özel basınçlandırılmış ve sessiz iç kabin. Daha geniş, yeni nesil, elektronik karartma özelliğine sahip pencereler" dedi.

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, filoya kattıkları Boeing 787-9 Dreamliner'ın kabin içi görüntülerini geçtiğimiz günlerde paylaşmıştı.

Ekşi, Twitter'daki hesabından önümüzdeki günlerde Türkiye'ye getirilecek THY'nin yeni uçağı Boeing 787-9 Dreamliner'ın özellikleriyle ilgili paylaşımda bulundu. 
"Bu uçak farklı!" değerlendirmesinde bulunan Ekşi, "B787-9 Dreamliner, 1-2-1 konfigürasyonda, koridor erişimi olan konfor eviniz business koltuklar. Uzun yolculuklar için konforu artıran özel basınçlandırılmış ve sessiz iç kabin. Daha geniş, yeni nesil, elektronik karartma özelliğine sahip pencereler." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz