Hakkımızda

TELGRAF MEDYA A.Ş.
 
Telgraf Medya A.Ş. 2005 yılında faaliyete başlayan bir medya kuruluşudur. Telgraf Medya A.Ş. bünyesinde halen 3 gazete 1 dergi bulundurmaktadır.

‘Gaziantep’in geleceği’ sloganıyla 65 yıldır yayın hayatını sürdüren Telgraf Gazetesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük metropolü olan Gaziantep’in en çok okunan ve en geniş kitlelere ulaşan yerel gazetesidir.

Teknik altyapı, erişim, içerik ve yayın kalitesi anlamında Gaziantep’in en etkin ve en güçlü yerel medya organı olan Telgraf Gazetesi, sektöründe bir çok yeniliklere öncülük yapmıştır.

Telgraf, Gaziantep’te en son uluslararası baskı teknolojilerine  (web ofset) sahip,  her gün 12 sayfa özgün içerik üreten, çevre ilçelere de ulaştırılan, farklı toplum kesimlerine yönelik (kadın, çocuk, gençlik vs.) içerikleriyle geniş bir okuyucu yelpazesine sahip bölgedeki tek yerel gazetedir.

TELGRAF WEB OFF-SET GAZETE BASKI TESİSLERİ

Telgraf Medya A.Ş. bünyesinde yayın hayatını sürdüren tüm yayınlar, Telgraf Medya A.Ş. organizasyon yapısı içerisinde faaliyet gösteren Telgraf Web Off-set baskı tesislerinde basılmaktadır. Telgraf Web Off-set tesisleri sadece Gaziantep’in değil, Güneydoğu Anadolu bölgesinin ilk ve web off-set baskı tesisidir. Her biri 25.000/saat baskı hızına sahip 10 adet GOSS Community SSC baskı ünitesine sahip Telgraf Web Off-set tesislerinde günlük 100 bin gazete baskısı gerçekleştirilebilmektedir.