Gülşah SERT

Gülşah SERT

Açıl susam açıl

Şu an partilerinin resmi ‘Adayı’ olarak oy toplayanlar da dâhil kimsenin ‘Elini taşın altına koymaya’ cesaret edemediği bir dönemde ortaya çıktı ve ‘Ben hizmete varım’ diyerek aylar öncesinden aday adaylığını açıkladı.

 

‘O kim ola ki’ diye sormayın… Şu an partisinin resmi adayı olup da aday adaylığını aylar öncesinden açıklayan ‘kaç isim var?’ … Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm röportajlarda “Oturduğum koltukta aldığım en büyük mükâfat vatandaşın hayır duasıdır” diyerek kişilerin değil memleketinin hayrına işler yapmaktan duyduğu hazzı dile getirdi.

 

Şehitkâmil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu, o kendine has “Yalnızca kendime değil ekibime ve vatandaşlarımdan aldığım enerjiye güveniyorum” tarzıyla gazetemizin Yazı İşleri Masası’na konuk oldu ve her ne kadar geçiştirmek istediği sorulara yuvarlak cevaplar verse de yine o kendine has tarzıyla samimi açıklamalarda bulundu. Hayatında hiçbir zaman ‘keşke’lere yer olmadığını belirten Fadıloğlu, günün şartlarına ve vatandaşın ihtiyaçlarına yönelik projeler ürettiklerini ve gerçekleştirilen projelerden hiçbir zaman pişman olmadığının altını çizdi.

 

Birtakım çalışmaların belediyeciliğin rutin işleri olduğunu sıklıkla dile getiren Başkan Fadıloğlu, tüm Türkiye'de ses getiren ödüllü MÖP projesi, yine Türkiye’nin en büyük biyolojik göleti, Alleben Yüzme Havuzu gibi ses getiren projelerin kendini oldukça mutlu ettiğini fakat bu hizmetleri bir reklam aracı olarak görmediğini vurguladı.

Parti olarak rekor peşinde olduklarını ifade eden Başkan Fadıloğlu gibi biz de sandıktan ne sonuç çıkacağını pazartesi öğreneceğiz. Bir önceki seçimde aldığı yüzde 50 oy oranıyla Türkiye genelinde başarı elde eden Rıdvan Fadıloğlu, bu oy oranını koruyabilecek mi yoksa herkesin dillendirdiği gibi il ve ilçeler arasında en düşük oyu mu alacak? Şimdi bekleyip göreceğiz…

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz