M.Hayri ÖZKEÇECİ

M.Hayri ÖZKEÇECİ

Bıraktığımız yerde bile değiliz...

Yeni sezon yeni umutlar…Avrupa arenasında Gaziantepspor’un varlığını hissetmek…O’nunla gururlanmak!
Gidenlerin arkasından ağıt yakmak gibi bir niyetim ise asla yok.Ama dün akşamki maçı seyrettikten sonra sanki hala, bir Zurita’nın , Sezar’ın oyuna girip işin şeklini değiştireceğini düşünmek gibi duyguları yaşadıysam bu bir eksikliğin göstergesidir…Hürriyet’i ayrı tutuyorum;Gaziantepspor’un geçen sezonki başarısının bu kilit isminin ne pahasına olursa olsun kadroya dahil edilmesinin şart olduğunu söylemek zorundayım.
Tabiî ki sezon başı,her şey bir anda olmaz.Ama perşembenin gelişi ise kamptaki hazırlık maçlarında yaşanan sıkıntılardan belliydi.
Bu maçtan tur umudumuz var olarak dönüyorsak bu bizim başarımızdan çok rakibin tecrübesizliğinin ikramıydı.Zaten golümüzü kendi kalelerine kendileri attıkları gibi kalecilerinin gördüğü kırmızı kart,bu tecrübesizliğin ürünleriydi.
Tolunay Hoca’nın kadro tercihi de ilginçti..
Popov’u ,İvan’ı böylesi Avrupa kupalarında gruplara kalmak yolunda ki önemli maçlarda yanında oturtmasının izahını inanın çok merak ediyorum.
Plaj futbolunda bile daha fazla olduğuna inandığım adrenalin eksikliği, boş tribünler,sanırım maça motive olma konusunda oldukça zorlamıştır hocamızı
Buraya kadar tamam.
Ama ya turu zora sokacak bir skorla Gaziantep’e dönseydik!...
Oysa geçtiğimiz sezon vizesini almak uğruna mücadele ettiğimiz Avrupa, bu Avrupa değil miydi?
Henüz yolun başında havlu atmak en son düşündüğüm şeydi ama ,maç oynanırken bu korkuyu yaşamadım desem yalan olur
Her şeye rağmen morali bozuk Türk futbolunun temsilcisi Gaziantepspor’un Beyaz Rusya’dan tur umudunu güçlendiren bir skorla dönmesi çok güzel..Ama Gaziantepspor’un tarihinde ilk kez teşekkür ederek yollarını ayırttığı futbolcularını arar durumda olmasını görmekten dolayı endişelenmedim desem yalan olur.Tolunay Hoca “Transfer” feryatlarında sonuna kadar haklıymış…Bende öncelikle Hürriyet diyorum!
Evet başkan, rakipler adliye koridorlarında gezerken, şu hocamızın feryatlarına bir kulak versen fena olmaz hani!

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz