Kerem EFE

Kerem EFE

ÇARK TERSİNE DÖNÜYOR

Aslında bu işin kadro seçimiyle falan ilgisi çok yok gibi geliyor bize. Ortalıkta dönen çok ciddi bir dedikodu var. Futbolcular paralarını alamıyor, tesislerde çalışanlar aylardır aynı sorunu yaşıyor. Eğer durum böyle ise çok vahim.

İnsanın yaptığı işe kendisini verebilmesi için öncelikle kafasının rahat olması lazım. Kışın ortasına çok az zaman kaldı. Kömür parası, çocuğun okul masrafı, yok su gideri yok elektrik gideri, çalışanların kafası da rahat değil.

İki haftadır yazıyoruz, bu gidişin sonu karanlık, çarkın dişlileri ters dönmeye başladı.
Sezon ortasına geldik. Hala kadro denemeleri yapıyoruz. Orta saha da sezon başından beri problem devam ediyor. İki hafta kadroya giremeyen oyuncu, bir sonra ki hafta ilk on birde başlıyor, ondan sonra verimsiz oluyor.

Ortada ne sistem var, ne kurgu var, geçen hafta Manisa maçında daha birinci dakika da öne geçiyorsun, sonra 88 dakika rakibi seyrediyorsun, elin uşağı da yakaladı mı affetmiyor.

Bu hafta Arif ERDEM ’ i Hoca yaptık, cumartesi günü Samsun’u da ipten alalım da onlarında hatırı kalmasın bari.

İstanbul’un üç silahşörleri başta olmak üzere Trabzon’u da ekle geri kalanı, iki sezon önce şampiyon olan Bursa dahil düşmeyen kalmadı. Tek örnek Gaziantepspor, o da bi gidip gelsin herkes rahat etsin.

Ey ahali takım küme düşmez, şehir küme düşer, Bank Asya’da iki temsilci artık birbirimizle oynar dururuz, bu mudur?

Şapkayı önümüze alıp düşünme zamanını bile geçtik artık, ilk yarının sonunda en az 20 puanı koyamazsak bir kenara geçmiş ola.

Ara transferde ne yapılacaksa yapılmalı, geçen sene ki operasyon işe yaramıştı, bakalım bu sene neler olacak. Oldu oldu, olmadı Allah selamet versin.

Demedi demeyin.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz