Güven SERT

Güven SERT

CİN HİKMET!

Teknik Direktör kadromuzu görsel olarak dolduran Hikmet hoca yine açmış ağzını. Gençler maçının ardından altan girmiş, üstten çıkmış. Bakalım ne demiş, biz ne diyeceğiz?

 

CH: ''Sosyal medyada yazı yazan tıfıllara da buradan laf edeyim... Belki şimdi kızacaklar, bu iki katına çıkacak, isterse bin katına çıksın. Biz nerede, ne yaptığımızı ve mücadelemizi iyi biliyoruz”

Biz: “Sosyal ve yazılı medyadaki tıfıllar”ın piri olarak kızmadığımı ifade edeyim. Çünkü alıştık. Bi kereden bi şey olmazmış. İki kereden şey olurmuş. Bu sezon bizimki kaç kere oldu saymıyorum artık. O yüzden kızmıyorum da. Gönlün ferah olsun hocam.

 

CH: “Takım sportif olarak iyi değil”…

Biz: Bravo. Alkış, farkındaymış…

 

CH: Biz nerede, ne yaptığımızı ve mücadelemizi iyi biliyoruz. Bu takım geçen sene şampiyonluğa oynamıyordu, ben geldiğimde küme düşmeye oynuyordu.”

Biz: “Maziye bir bakıver. Neler neler bırakır.” Ve “Yengemin sakalı olsa eniştem olurdu.”

 

CH: “Ama önce bir duracaklar, herkes bir duracak, devre arasına kadar bekleyecek. Biz bulunduğumuz durumdan çıkmasını bilecek kadar cesaretli, yürekli ve akıllıyız. Bunu yapabilecek güçteyiz.''

Biz: Devre arasına kadar bekleriz hocam. Hatta sezon sonuna kadar da bekleriz. Ama bir umut, bir ışık isteriz. Cesaret, yürek, güç ve akıl lafla olmaz. Sahada görmek isteriz.

 

CH: ''Devre arasında da adam akıllı transferler yaparsın, ekonomik durumunu düzeltir yoluna gidersin…”

Biz: “Cesaret, yürek, güç ve akıl” bizde varsa, DEVRE ARASINDA NE TRANSFER ETCEEZ hocam. Şans mı?

 

CH: ''Kayserispor 3 puan almasaydı, bizim altımızdaydı''

Biz: “Valla doğru. Ama şu da doğru. Biz 4 maç daha kazansaydık şimdi liderdik:)… Ve bir kere daha “Yengemin sakalı olsa eniştem olurdu.”

 

CH: 2 maç üst üste alırız, bir anda başka yere geliriz. Daha sakin olmak gerekiyor. Sadece 90 dakikayı değerlendirmek yanlış olur.”

Biz: Haklısın. Ama biz sakiniz. En azından kimseye “Tıfıl” falan gibi laflar etmiyoruz. Ayrıca 90 dakikayı değil, 11 maçın toplamı olan 990 dakikayı (Uzatmalar hariç) değerlendiriyoruz. Emrespor ve Arsin maçlarını ise görmezden geliyoruz.

 

SON SÖZ: Tıfıllar olarak bunca aklı başında ve doğru değerlendirmeleri ile bizi aydınlatan hocamıza bundan sonra “CİN HİKMET” demeyi uygun buluyoruz. Çünkü cin gibi valla…

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz