Erhan Deniz Güngen

Erhan Deniz Güngen

GAZİANTEPSPOR BİTMEZ

Değerli okuyucularım;

Tam 4 sene evvel, Gaziantepsporumuz için başlattığımız hukuki mücadelemiz nihayet geçen günlerde sonuçlandı ve mahkeme tam 4 yıl sonra yapılan hukuksuz ve kanunsuz kongreyi tüm sonuçları ile iptal etti.
Karar kesinleşti, o günler de tek kalsak da, mücadelemizi büyük bir azimle sürdürdük. Kongrenin iptali için savcılığa suç duyursunda bulunduk ve mahkemeden yürütmeyi durdurulmasını istedik.

Savcılık suç duyurusunu kabul etti ama, mahkeme yürütmeyi durdurmayı kabul etmedi.

Daha sonra Mutlu Özpineci mahkemeye dava açarak kongrenin tüm sonuçları ile iptalini istedi.

Adalet geç de olsa tecelli etti.

Maalesef, o günlerde hep şunu söyledik, mevcut başkan Mutlu Özpineci'ye zaman verilmesini bu işin altından kalkabileceğini, yapılacak alt yapı hamlesi ile kulübün rahatlayacağını, şehrin bütün organlarıyla arkasında durulursa bir şeyler yapılabileceğini kulübün kurtarılabileceğini gördük.
Ama yapılan korsan kongre ile Gaziantepspor'un kaderi değiştirildi.
Olan Gaziantepspor'a oldu ve kulüp kapanma noktasına geldi.
Ama o gün de söyledik bugün de söylüyoruz; Gaziantepspor bitmez bitirilemez.
Bir gün küllerinden yeniden doğar dedik, şimdi bu kararla kulüp tekrar nefes almaya başladı.
İnşallah tekrar ayağa kalkacak ve o günleri de göreceğiz.
Gaziantepspor hep söylüyorum ve söyleyeceğim çok basit formüllerle ayağa kalkacak bir kulüp, önümüzdeki günler de bu formülleri tüm kamuoyu ile paylaşacağız, olumsuz ümitsiz konuşmalara sakın aldanmayın bu kulüp çaresiz değildir bitmiş değildir, Babamızdan miras bu sevda yaşayacaktır yaşatılacaktır, yeter ki Gaziantepspor sevdalıları tek bir yürek tek bir amaç için birleşsin hiçbir güç karşıların da duramaz, ve sonucun da göreceksiniz şehrin en önemli markası Gaziantepspor hak ettiği eski günlerine dönecektir.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz