Kerem EFE

Kerem EFE

HİKMETİYLE GELEN

Maçtan sonra ki basın toplantısında Hikmet Hoca’nın da söylediği gibi maçla ilgili söylenecek çok fazla şey yok, ilk 15 dakika oyuna çok hızlı başladık, sonra Sivasspor etkili oldu, golü buldular, ikinci yarı 10 kişi kaldılar, biri kendi kalelerine biri de Muhammet’in bile anlamadığı şekilde atılan iki golle maçı aldık.
Aslında önemli olan üç puandı. Karabük ve Ordu kazanmış düşme ateşini daha fazla hisseder olmuştuk, bu üç puan ilaç gibi geldi.
Yeni Teknik ekip geleli henüz 48 saat olmuştu, doğru düzgün antrenman bile yapamadılar, zaten tesislerdeki sahaların hali içler acısı, neyse bu iyi geldi hepimize.
Şimdi Ankara deplasmanı Gençler iyi takım, takır takır futbol oynuyorlar. Dört cezalı dönüyor ama bu seferde Yasin’i kaybettik, mutlak üç puan lazım, çok zor olacak, Hikmet Hoca işini bilir deyip bekleyeceğiz.
Tolunay Hoca gittiğinde, Hikmet Hoca’nın adı çok geçiyordu, nedense anlaşamadık, Abdullah Ercan geldi, sağ olsun geldiğinde sıfırdık, elinden geleni yaptı.
Hikmet Hoca ilkeli adamdır, daha önce hem Ankaragücü’nde hem de Manisaspor’da çok başarılı giderken ayrılmak durumunda kalmıştı, hem futbolu çok iyi bilir hem de ilkelerinden ödün vermez.
Basın toplantısında konuştukları zaten bunları özetliyor, altyapı diyor, taşıma suyla değirmen dönmez diyor. Bakınız Mors dergisi son sayısında ki yazımız.
Yaklaşık beş yıldan beri bu camianın içindeyiz, bu beş senelik süre zarfında inandıklarımızdan taviz vermedik, aynen böyle olmaya devam edecek.
Anadolu kulüplerinin başkanı olmak çok zordur, yeterli desteği hiçbir mecradan alamazsınız, biz hep Yönetimiz yanında olduk, önemli olan Yönetimin kimlerden oluştuğu değildir, önemli olan Gaziantepspor’un bizatihi kendisidir.
Yoksa Başkan nereli olursa olsun bu takımın Başkanıdır ve bir tane Gaziantepspor var ve biz de o formayı yıllarca terlettik, terimize halel getirtmeyiz.
Ankara’da rastgele.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz