M.Hayri ÖZKEÇECİ

M.Hayri ÖZKEÇECİ

KOCAMAN TALİMAT!

Orduspor maçı sonrası hakem kararlarının güç dengesine göre verildiğini söylemesi birilerine gözdağı niteliğindeydi...
E ee Abitoğlu'da etten kemikten bi adam. Kararlarını “güç dengesi”ne göre verdi tabii!
Gerektiğinde yasal koruma altına alınan bir gücün bir facia yaşamasını önlemek adına rakibini 10 kişi bırakmak görevi de Kamil Efendiye düşsün yani, n'olcak!
Zor bilgisayar oyunlarının “hile” programını indirip sanal galibiyetler alıp sevinen çocuklar gibi bir anlayışa, bu galibiyetleri hayırlı uğurlu olsun.
İlk defa bu maç sonrasında Gaziantepspor adına ümit var oldum. Hürriyet’in alınmaması sonrasında bir ara Wagner’le idare ettiğimiz maistro eksikliğinin ilacı galiba Sapara olacak.
Oyun bilinçli bir ayak tarafından tanzim edilince bütün yıldızlarımızın performansının nasıl değiştiğini çok net gördük.
Her şeye rağmen kıt kadro tercihinde güçlü ve istekli gözüken Sosa'nın sahada kalması gerekdi diye düşünüyorum. Kenara alınması gereken kurban Popov olabilirdi.
Sapara etkili olmasına rağmen yorulunca eksik halimizle sonuç kaçınılmaz oldu.
Saraçoğlu'nun sinir bozucu ortamında bu maçta da Elyasa kendini kaybetti ısrarlı protestosunun faturasının kırmızı olmasını unutmamalıydı
Bu sezonu sadece bizim için değil, Türkiye için kaybedilmiş bir sezon olarak görüyorum. Lig sıralamasını umursamıyorum bile!
Yeterki küme düşmek korkusu yaşamayalım...
Dünkü maçın sonucu kötüydü ama, eski günlerimizi anımsatan görüntümüz tesellimiz oldu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz