Kerem EFE

Kerem EFE

OLACAK GALİBA

Abdullah Hoca, Beşiktaş maçından sonra ki basın toplantısında, elindeki kadronun kaliteli olduğunu sadece takım olmakla ilgili sıkıntılar olduğunu söylemişti.

O maça kadar oynanan tüm karşılaşmalardan sıfır çekmiştik, o akşam Rüştü kalesinde devleşmese ilk üç puanı hanemize yazdırmış olacaktık.

Daha sonra Milli maçlardan dolayı bir hafta ara girdi, Abdullah Hoca bu aranın kendilerine yarayacağını ifade etti.

Hafta sonu Sivas deplasmanına gittik, bir de penaltı kaçırdık, yani deplasmanda galibiyeti kaçıran taraf biz olduk.

Hepimizin kabul ettiği bir durum var, takımın kaliteli olduğunu, birçok milli futbolcuya sahip olduğumuzu ve geçen senenin ikinci yarısında bu takımın rekor puan topladığını biliyoruz.

Haftalar bir bir eriyor ve biz hala Lig’in dibindeyiz, bu hafta sonu dişli bir rakiple oynayacağız, bugüne kadar çok iyi kadrolara sahip, çok iyi futbol oynayan birçok takımın düştüğünü gördük, bu kabustan uyanmak istiyorsak Pazar günü mutlak galip gelmemiz gerekiyor.

Düşünsenize Lig başlarken UEFA’da gruplara kalıp daha ilerisini hedeflerken şimdi bunları yazar olduk.

Bu arada sevgili Gaziantep’liler takımın arkasında durmak için Şampiyonluğa oynamasını bekliyorsunuz, yoksa Pazar günü gene boş tribünlere mi oynayacağız?

Son iki maçta ortaya konan oyun bizi umutlandırdı, hiç olmazsa defansta daha az açık verir olduk, gol pozisyonlarına girer olduk.

Hele birde Cenk kendine geldi mi? Bu iş tamamdır, gün kenetlenme günüdür, küskünlükler rafa kalkmalı, hep beraber takıma destek olmalıyız.

Yoksa Sevgili Başkan Sayın Celal Doğan’ın dediği gibi, takım küme düşerse, Şehir de küme düşer, maazallah düşünmesi bile insana ürperti veriyor.

Artık puanları tek tek değil, üçer üçer istiyoruz. Bu hafta başlasın diyoruz, gelecek hafta Pazartesi işimize gücümüze rahat rahat gelelim istiyoruz.

Tribünleri doldurun istiyoruz, inanın çok fazla bir şey istemiyoruz.


Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz